Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Tarzani Dublur ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  

Përshkrim i shkurter

 Ndoshta një nga shumë klasikët dhe tregimet e të gjithëve, Tarzan i Edgar Rice Burroughs kthehet në ekran për një krijim të ri. Tarzan dhe Jane përballen me një ushtri mercenare të dërguar nga CEO i lig i Greystoke Energies, një burrë që qëlloi mbi kompaninë pasi ata u zhdukën në xhunglën Afrikane.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad