Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Bota e Lodrave Ah sikur te luanim Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  

Përshkrim i shkurter

 Lodrat tuaja të preferuara rikthehen. Në një udhëtim drejt një vendi prehistorik. Një aventurë plot të paritura dhe argëtim. Kush do ta fitojë betejën

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad