Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Planeti i Hulkut Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  

Përshkrim i shkurter

 Hulku i pabesueshëm, i dëbuar nga Toka në një anije kozmike, rrëzohet në një planet të sunduar nga një tiran, i cili e detyron atë të luftojë në një koliseum kundër krijesave të tjera të fuqishme. Hulk me dëshirë miqet me luftëtarët në ekipin e tij

Post a Comment

1 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad