Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Seriali Fati i Breshkave Adoleshente ninxha - Sezoni 1 Dubluar ne shqip

Ju Lutem Klikoni 1 here ne dit ne Reklamen Lart apo anash 1 sec te na ndimoni te mirmbajm faqen dhe te sjellim me shum episoda te serialeve te pelqyera ,si dhe mund t bleni episodat ne vazhdim te serialit me ni cmim shum te vogel 0.10cent


Hapë Sezonin 1


Përshkrim i shkurter


 Thellë në kanalizimet e qytetit të New York-ut, katër vëllezër mutantë breshkë përgjojnë. Leonardo, Raphael, Donatello dhe Michaelangelo janë në vitet e hershme të adoleshencës dhe vëllezërit shkojnë në aventura të reja dhe emocionuese


Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad