Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Sofia e Pare-Na Ishte Njëhere Nje Princesh Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  

Përshkrim i shkurter

 Sofia, është një vajzë e vogël me prapavijë të zakonshme derisa nëna e saj martohet me Mbretin dhe papritmas ajo është mbretërore. Me ndihmën e tre zanëve përgjegjës të Akademisë Mbretërore të Trajnimit, Sofja mëson se të dukesh si princeshë nuk është aq e vështirë, por të sillesh si një duhet të vijë nga zemra

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad