Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Tomi dhe Xherri Aventura me Robin Hudin Dubluar ne shqip

  

Përshkrim i shkurter

 Robin Hood, një njeri i gëzuar që vjedh nga të pasurit për t'u dhënë të varfërve, ka një hipnotizues të ri të aftë, Jerry. Mbreti i mbrapshtë nxjerr, me fjalët e tij "shkëlqyeshëm", se mënyra më e mirë për t'u marrë me këtë kërcënim të ri është një mace, kështu që ai punëson Tomin.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad