Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Tomi dhe Xherri takojnë Sherlok Holms Dubluar ne shqip

  

Përshkrim i shkurter

 Miss Red është duke u shantazhuar. Kur ajo i kërkon ndihmë Sherlock Holmes, ai e lidh çështjen e saj me një seri vjedhjesh xhevahire dhe i thotë ndihmësit të tij Jerry Mouse duke punuar me butlerin Red të Tom Tom për Cat për kohëzgjatjen e këtij..

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad