Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Pokahontas Dubluar ne shqip

  

Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

 

Pershkrim i shkurter: Një ushtar anglez dhe vajza e një shefi të Algonquin ndajnë një romancë kur kolonistët anglezë pushtojnë Virxhinia të shekullit XVII...!..


Post a Comment

1 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
  1. Jeni shumë të mirë që keni filma të dubluar ne shqip por ju lutem vendosni dhe filma të tjerë përveç filmave të animuar.
    Si p.sh: " Dëgjo kush flet ( 1 2 3 ) ".

    ReplyDelete

Top Post Ad