Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Seriali Njëmbëdhjetëshja e Inazumës - Sezoni 1 Dubluar ne shqip

Ju Lutem Klikoni 1 here ne dit ne Reklamen Lart apo anash 1 sec te na ndimoni te mirmbajm faqen dhe te sjellim me shum episoda te serialeve te pelqyera ,si dhe mund t bleni episodat ne vazhdim te serialit me ni cmim shum te vogel 0.10cent


Hapë Sezonin 1


Përshkrim i shkurter


 Personazhi kryesor, Endou Mamoru, është një portier shumë i talentuar dhe nip i një prej portierëve më të fortë në Japoni, i cili vdiq para se të lindte. Edhe pse aftësitë e tij janë të pabesueshme, shkollës së tij i mungon një klub i vërtetë futbolli pasi 6 anëtarët e tjerë nuk duken aspak të interesuar për stërvitje. Por sapo një sulmues misterioz i quajtur Gouenji lëviz në qytetin e Endou, portieri i ri vendos për të gjetur dhe rekrutuar anëtarë për ekipin e tij të futbollit. Nga atje, Endou dhe ekipi i tij luajnë në të gjithë botën. Dashuria e tij për futbollin e çon atë të fitojë Football Frontier Internationals, kampionatin më të madh të futbollit.


Post a Comment

2 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad