Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Çmenduritë e perandorit Dubluar ne shqip

  

Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

 

Pershkrim i shkurter: Perandori Kuzco është shndërruar në një lamë nga ish-administratori i tij Yzma dhe tani duhet të rimarrë fronin e tij me ndihmën e Pacha, blegtorit të butë të llamas.!..Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad