Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Tomi dhe Xherri Dragoi i Humbur Dubluar ne shqip

  

Përshkrim i shkurter

 Macja dhe miu juaj i preferuar janë rikthyer me këngë, magji dhe shuplaka në këtë përrallë të magjepsur me dy karikatura bonus. Aventura fillon kur Tom dhe Jerry ndodhin mbi një vezë misterioze të ndezur. Pak e dinë ata, kjo vezë është vjedhur nga një dragua shumë i madh që merr frymë nga zjarri! Në pak kohë, foshnja Puffy del nga veza e tij dhe e merr Tomin si mamanë e tij. Dragoi i zemëruar mama dëshiron që fëmija i saj të kthehet, por ajo nuk është e vetmja ... një shtrigë e fuqishme me emrin Drizelda kap dragoin e vogël për planet e saj të liga! Me ndihmën e aleatëve të fuqishëm dhe miqve të kafshëve, Tom dhe Jerry duhet të luftojnë me dhëmbë dhe thua për të ndaluar magjistaren dhe për ta kthyer dragon fëmijën tek nëna e tij. Veprimi merr fluturimin në një fund kulmor të mbushur me forcë, magji dhe sakatim vizatimor, natyrisht!..

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad