Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Përbindëshat kundër Alienëve Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  

Përshkrim i shkurter

 Një grua e shndërruar në një gjigante pasi goditet nga një meteorit në ditën e martesës së saj bëhet pjesë e një ekipi monstra të dërguar nga qeveria amerikane për të mposhtur një organizator alieni që përpiqet të marrë Tokën.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad