Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Përbindëshat kundër Alienëve Pumpkins Mutant nga Hapësira e Huaj Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Susan Murphy (aka Ginormica) dhe Monsters tani po punojnë me Qeverinë e SHBA si opsione speciale. Pra, kur zbulohet një prani aliene në vendlindjen e Susan, Modesto, California, menjëherë para Halloween, ekipi është dërguar për të hetuar. Gjithçka duket normale, deri te fenerët që shikojnë nga çdo prag i derës dhe pragut të dritares. Por kur mbërrin Halloween, ato kunguj të gdhendur me pamje të pafajshme zbulojnë veten e tyre për ato që janë në të vërtetë, alienë mutantë. Kungujt e ndryshuar pastaj fillojnë të zbatojnë planin e tyre djallëzor për të marrë Tokën. Monsters janë atje për të luftuar gourds mutante dhe të përpiqen të shkatërrojnë skemën e tyre të liga.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad