Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Shrek Histori te frikshme Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Eshte festa e Hallouinit dhe Shrek ankohet se asgje s'mund t'i trembe perbindeshat, pasi ata jane "mbreterit e Hallouinit". Per t'i treguar qe e ai gabohet, gomari propozon nje sfide: kush tregon historine me te frikshme. Shrek propozon qe kjo gare

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad