Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Skubi Du Frika nga Skena Dubluar ne shqipa

  

 

Pershkrim i shkurter: Misteri inc drejtohuni në Çikago për një shfaqje të quajtur Talent Star, drejtuar nga Brick Pimiento. Me të mbërritur, ata zbuluan se shtëpia e operës në të cilën do të mbahet shfaqja është e përhumbur nga një fantazmë e quajtur The Phantom, i cili po lavdëron intensivisht një nga finalistët për të fituar............!..Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad