Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Skubi Du Maska e Fajkoit Blu Dubluar ne shqip

  

 

Pershkrim i shkurter: Banda takohet me aktorin kryesor të zbehur Blue Falcon në një konventë libri komik, ndërsa ai betohet se do të hakmirret për largimin nga Hollywood. Më vonë, një antagonist nga seria aktuale e animuar Blue Falcon, Z. Hyde, fillon të terrorizojë kongresin, duke u përpjekur të ndalojë daljen e filmit të ri Falcon..............!..Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad