Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Akademia e Krenstonit zona e Përbindshave (2020)Dubluar ne shqip

  

 

Pershkrim i shkurter: Pershkrim i shkurter: Deni, një gjeni 15-vjeçar që tallet nga shokët e klasës për zgjuarsinë e tij, merr papritur një bursë nga "Akademia e Krenstonit", një shkollë sekrete prestigjoze. Ardhja e tij ndez rivalitetetin me Lizin, studenten numër një të shkollës. Në përpjekje për të vërtetuar inteligjencën e tij, Deni hap padashur një portal në një dimension tjetër dhe lëshon një mori monstrash në shkollë. Tani, dy rivalët duhet ta lërë mënjanë garën dhe të bashkëpunojnë të shpëtojë shkollën........ .................!..Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad