Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Krishtlindjet e arturit Dubluar ne shqip

  

Përshkrim i shkurter

 Djali i ngathët i Santa (Jim Broadbent) Arthur (James McAvoy) nis për një mision me Grandsanta (Bill Nighy) për të dhënë një dhuratë që ata e vendosën gabimisht për një vajzë të re në më pak se dy orë..

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad