Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Krishtlindjet erdhen perseri Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Christmas Is Here Again është një përrallë muzikore e animuar që ndjek udhëtimin emocionues të një vajze të re jetime, Sophianna dhe bandës së saj të aventurave që nuk ka gjasa të ndihmojnë në rigjenerimin e thesit magjik të lodrave të Santa. Gjatë gjithë ndjekjes së saj për thesin e pakapshëm, Sophianna bashkohet me një kukudh të fortë, një re të re ambicioze dhe një dyshe dhelpra dhe ariu polar. Në traditën e Magjistarit të Ozit, heroina jonë e re dhe aleatët e saj zbulojnë secili potencialin e tij për dhembshuri, besnikëri dhe rëndësinë e mos humbjes së shpresës..

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad