Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Kristali Magjik Dubluar ne shqip

  

Përshkrim i shkurter

 Lupin III shkon në një aventurë madhështore për të zbuluar sekretet e Ditarit të Bresson, i cili është i lidhur me trashëgiminë e gjyshit të tij të famshëm...

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad