Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Late dhe Guri Magjik i Ujit Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  

Përshkrim i shkurter

 Bazuar në librin me të njëjtin emër nga Sebastian Lybeck. Ekziston një gur magjik, i cili ka fuqinë për të sjellë ujë përsëri në pyll, por atë e vodhi mbreti lakmitar i arinjve. Vetëm një hero i guximshëm mund ta rikthejë kristalin dhe të shmangë thatësirën. Late, një iriq i vogël dhe shoku i saj, Tom ketri, vendosin të shkojnë në një aventurë për të shpëtuar natyrën! Ndonjëherë më të vegjlit janë ata më të guximshmit

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad