Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Looney Tunes-Kenga e krishtlindjeve Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Përshkrim i shkurter

 Në këtë përshtatje të Karolinës së Krishtlindjeve të Charles Dickens, Daffy Duck është pronari lakmitar i Lucky Duck Mega-Mart dhe gjithçka që mund të mendojë është paratë që duhet të bëhen gjatë sezonit të festave. Punonjësit e pakënaqur si Asistenti i Menaxherit Porky Pig, Marvin Martian, Speedy Gonzales dhe Elmer Fudd i luten Daffy Duck për lëshime të vogla si një ditë pushimi për Krishtlindje dhe lodra me zbritje, por Daffy është i pamëshirshëm në ndjekjen e tij të dollarit të plotfuqishëm. Varet nga blerësi i minutës së fundit Bugs Bunny; fantazmat e Krishtlindjeve të kaluara (Tweety dhe Granny), e tashmja (Yosemite Sam) dhe e ardhmja (Taz); dhe vajza e vogël e Porky Pig Priscilla për ta bërë Daffy të shohë gabimin e mënyrave të tij dhe të zbulojë kuptimin e vërtetë të Krishtlindjeve..

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad