Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Lupin III Dubluar ne shqip

  

Përshkrim i shkurter

 Kur një kristal i fuqishëm bie në duar të gabuara, një jetim i ri duhet ta kthejë atë në siguri para se të jetë tepër vonë..

Post a Comment

1 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad