Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Nje Histori Krishtlindjesh Dubluar ne shqip

  

Përshkrim i shkurter

 Një ritregim i animuar i romanit klasik të Charles Dickens për një koprrac të epokës viktoriane të marrë në një udhëtim të vetëlidhjes, me mirësjellje të disa shfaqjeve misterioze të Krishtlindjeve....

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad