Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Poni im i vogel Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  

Përshkrim i shkurter

 Pasi një forcë e errët pushton Kanterlotin,të gjashtë mikeshat nisin një udhëtim të paharrueshem përtej Ekuesterës, ku takojnë miq të rinj dhe përballen me sfida emocionuese, në një mision per të shpetuar atdheun duke përdorur magjinë e miqësisë.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad