Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Princesha e Humbur - Ruslani dhe Ludmilla Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  

Përshkrim i shkurter

  Një histori nga kohërat e kalorësve të guximshëm, princeshave të bukura dhe magjistarëve të ligë. Ruslani, një artist endacak që ëndërronte të bëhej kalorës, takon të bukurën Mila dhe bie në dashuri me të, pa dyshuar se ajo mund të ishte vajza e mbretit. Por, lumturia e të dashuruarve nuk ishte e shkruar të zgjaste. Çernomori, magjistari i lig, u shfaq në vorbullën magjike dhe rrëmben Milën për t'i marrë fuqinë e dashurisë dhe ta kthejë atë në fuqinë e tij magjike. Ruslani vihet në ndjekje të princeshës së rrëmbyer dhe kalon çdo pengesë duke vërtetuar se dashuria është më e fortë se magjia

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad