Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Princi i fundit i Atlantidës Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  

Përshkrim i shkurter

 është një përrallë e bukur për dashurinë, një film i animuar familjar. Intriga dinamike, një shfaqje e ndritshme dhe shumë dimensionale e mban audiencën të mahnitur. Një peshkatar i vjetër perla Bltazar është i detyruar t'i shesë varkën e tij një njeriu të pasur Don Vincenzo. Por kjo nuk është pjesa më e keqe. Tani Vincenzo dëshiron të marrë vajzën e tij të bukur Adrianna! Vajza është kundër kësaj, por për sa kohë mund të rezistojë? Policia dhe gangsterët i shërbejnë Vincenzos ... Por paratë dhe pushteti nuk janë asgjë kur dashuria e vërtetë vjen rreth. Princi i fundit i Atlantis shfaqet nga fundi i detit, ku ai kaloi mijëra vjet në një sarkofag guri. Një ditë ai e sheh Adrianën në det, goditet duke e kërkuar dhe e gjen

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad