Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Qeni Rokstar Dubluar ne shqip

  

 

Pershkrim i shkurter: Kur një radio bie nga qielli në duart e një Mastiff Tibetan me sy të gjerë, ai largohet nga shtëpia për të përmbushur ëndrrën e tij për t'u bërë një muzikant, duke vënë në lëvizje një seri ngjarjesh krejtësisht të papritura...... .................!..Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad