Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Seriali Elena e Avalorit Sezoni 1-2 Episoda Dubluar ne shqip

Hapë Sezoni 1
Hapë Sezoni 2


Përshkrim i shkurter

 Princesha Elena ka shpëtuar mbretërinë e saj magjike, Avalor, nga një magjistare e keqe dhe duhet të mësojë të sundojë si princesha e saj kurorë. Aventurat e Elenës do ta bëjnë atë të kuptojë se roli i saj i ri kërkon mendim, qëndrueshmëri dhe dhembshuri.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad