Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

101 dalmatët 2 Aventurat e Peçit në Londër Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Të jesh një nga 101 bën të vetën në Patch, i cili nuk ndihet unik. Kur ai aksidentalisht mbetet pas në një ditë lëvizëse, ai takon idhullin e tij, Thunderbolt, i cili e regjistron atë në një fushatë publicitare.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad