Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Bredhi i vogël i Vitit të Ri Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Zonja pa zemër Mavilda drejton një jetimore ku fëmijët jetojnë në kushte të mjerueshme sepse i mban të gjitha paratë e dhurimit për vete. Ajo punëson një ndihmës të ri i cili, së bashku me Santa, i ndihmon fëmijët më në fund të kenë një Krishtlindje të lumtur...

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad