Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Tomi dhe Xherri Çështja Kuest Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Dy grupe të personazheve vizatimorë klasikë vijnë së bashku në këtë kryqëzim të mbushur me argëtim të aksionit aventurë popullore Jonny Quest. Tifozët e të gjitha moshave nuk do të dëshirojnë të humbin këtë aventurë që ndalon zemrën, ndërsa dy personat Tom dhe Jerry bashkohen me Jonny Quest dhe shokun e tij Hadji dhe fillojnë një mision spiun të rrezikshëm për të shpëtuar botën. Justshtë vetëm një ditë në plazh për duelin Tom dhe Jerry ... derisa të përplasen me spiunët e klasit botëror Jonny Quest dhe Hadji dhe shokun e tyre qenit, Bandit. Kur familja e vjetër e Quest, Dr. Zin zbulon se babai i Jonny, Dr. Benton Quest, posedon një pajisje që mund të zgjidhë problemet e energjisë në botë, Zin dërgon ushtrinë e tij të ligë të maceve për ta vjedhur atë dhe për të kapur Benton dhe truprojën e tij, Race Bannon. Kjo është kur Jonny dhe miqtë e tij të rinj me gëzof fillojnë në veprim! Vendosuni për intriga, tronditje dhe pezullim për të gjithë familjen. Tia Carrere dhe Tim Matheson japin zërin e tyre.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad