Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Sferat e Dragoit Z Me i Fuqishmi ne bote Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 I keq, Dr. Wheelo ka ringjallur trurin e tij në një robot dhe tani dëshiron të banojë në trupin e luftëtarit më të fortë në botë. Kjo do të thotë që ai duhet të përballet me Son Gokun dhe shoqërinë në një luftë për jetën e Gokut.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad