Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Skubi Du dhe mallkimi i fantazmës së 13-të Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Banda e Skubi Dusë ka kapur 12 fantazmat më të frikshme, por fantazma e 13-të, ajo më e keqja, endet akoma e lirë. Me një parterin e tyre të vjetër në telashe, Skubi dhe miqtë e tij përgatiten për të përfunduar punën që kishin nisur...

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad