Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Barbi ne Kampin Muzikor Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Bëhuni gati të tundni! Në këtë muzikor optimist, Barbie luan si Courtney, një princeshë bota e së cilës është përmbysur kur ajo ndërron vendet me Erika, një yll i famshëm rock.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad