Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Tomi dhe Xherri Gara e Cmendur Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Tom dhe Jerry hyjnë në "Super Gara", një shfaqje ekstreme e realitetit në të cilin garuesit garojnë në një garë makinash në të gjithë terrenin përreth botës, për të fituar çmimin e madh të një pallati ultra ëndërr! Ata garojnë kundër një plaku të nxehtë Granny dhe qenit të saj të pazakontë, një super gjeniu që ka fat të vështirë, një nëne futbolli me një mini-furgon të mashtruar dhe shumë personazhe të tjerë të çmendur..

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad