Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Balerina Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Një vajzë jetime ëndërron të bëhet balerinë dhe ikën nga Bretanja rurale për në Paris, ku kalon për dikë tjetër dhe aderon në pozicionin e nxënëses në shtëpinë e Grand Opera.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad