Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Betoven 3 Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Familja Newton nga dy filmat e parë të Beethoven janë me pushime në Evropë, por planifikojnë të bashkohen në një ribashkim të familjes Newton dhe për t'u siguruar që një nga anëtarët e familjes së tyre e bën patjetër, ata e dërgojnë atë për të udhëtuar në ribashkim me vëllain e George Newton Richard Merrni me mend se cili anëtar i familjes ishte? Ashtu është, Bethoven! Qeni gjigand ndjek Richard Newton dhe familjen e tij të një gruaje bezdisëse dhe dy fëmijëve të pangopur, ndërsa ata goditën rrugën për në Kaliforni me një RV të stërmadhe, me shkëlqim dhe të shtrenjtë, të pajisur me një DVD player. Pas tyre, janë dy mashtrues gumëzhitës që kanë fshehur disa kode sekrete në një DVD që ata mendojnë se askush në botë nuk do t'i blejë, por dikush i bën: Richard. Deri tani ata kanë një DVD që mban informacione tepër sekrete dhe mashtruesit duhet t'i marrin ato përsëri.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad