Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Betoven 4 Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Kur mungesa e hireve shoqërore të Beethoven-it bëhet shumë për Njutonët, fëmijët e regjistrojnë fshehurazi atë në një shkollë bindjeje. Zbulohet një kthesë e stilit Beethoven në përrallën e Princit dhe Paw-per, kur gjatë një shëtitje në park, Beethoven lirohet vetëm për ta gjetur veten të përzier me Mikelanxhelo, një qen i stërvitur në mënyrë perfekte, i cili duket njësoj si ai! Ndërsa Njutonët nuk mund të besojnë se sa i sjellshëm është bërë papritmas qeni i tyre, Beethoven i vërtetë bën kërdi në shtëpinë e familjes së pasur dhe të ngathët Sedgwick.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad