Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Hajdutët e Lajthive 2 Arra nga natyra Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Me shqetësim ketri dhe miqtë e tij të kafshëve zbulojnë se kryetari i bashkisë së korruptuar të Oakton ka në plan të fusë me buldoze Parkun e tyre të dashur Liberty për të hapur rrugën për një park zbavitës. Me shpresën për të shpëtuar vendin që ata e quajnë shtëpi, Surly, Andie, Buddy dhe pjesa tjetër e bandës bashkojnë forcat me Z. Feng, një mi në dukje i lezetshëm dhe i pafajshëm që ndodh të jetë një mjeshtër i ashpër i kung fu

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad