Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Hajdutët e Lajthive Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Pasi ai shkatërron aksidentalisht furnizimin me ushqim dimëror të banorëve të tjerë të Parkut të Lirisë, Surly (Will Arnett), një ketër, është dëbuar në rrugët e Oakton. Për fat të mirë, Surly gjen dyqanin e arrave të qytetit dhe harton një plan për të grabitur dhuntitë e tij. Sidoqoftë, i panjohur për Surly dhe ekipin e tij ragtag të bashkëpunëtorëve ani mal, dyqani i arrave është me të vërtetë një front për mafiozët që planifikojnë të grabisin bankën në vendin fqinj. Ndërsa Surly dhe ekipi i tij hyjnë në dyqan, mafiozët kryejnë skemën e tyre.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad