Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Herri Potter 2 dhe Dhoma e Sekreteve Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Pjesa e dytë e aventurave të magjistarit të djemve Harry Potter në Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry, bazuar në romanin e JK Rowling. Një kukudh misterioz i thotë Harrit që të presë telashe gjatë vitit të tij të dytë në Hogwarts, por asgjë nuk mund ta përgatisë atë për pemët që luftojnë, makinat fluturuese, merimangat që flasin dhe paralajmërimet vdekjeprurëse të shkruara me gjak në muret e shkollës. .

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad