Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Princesha Mjellm 3 Misteri i thesarit të magjepsur Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Zelda, një magjistare e keqe, planifikon të bëjë kërdinë në tokën paqësore të Liqenit të Mjellmës duke vjedhur Artet e Ndaluara - një thesar magjik që i jep mbajtësit të tij fuqi të pakufizuar. Si pjesë e planit të saj të lig, Zelda rrëmben Odette, Princeshën Mjellmë, dhe kërkon që Princi Derek të kthejë Artet e Ndaluara në këmbim të sigurisë së saj. Princi atëherë duhet të përballet me Zelda në një përballje emocionuese për të shpëtuar Princeshën e Mjellmës!

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad