Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Princesha Mjellm përrallë familjare mbretërore Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Princi Derek dhe Princesha Odette adoptojnë një vajzë të vogël me emrin Alise. Pastaj, Alise kapet nga një grup ketrash fluturues, të cilët besojnë se Princesha e Mjellmës është e keqe, sipas një profecie. Tani, i takon Derek dhe Odette të shpëtojnë Alise, të bindin ketrat fluturues Odette nuk është e keqe dhe të mposhtin Artet e Ndaluara të Keqe.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad