Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Princesha Mjellmë Princeshë Nesër Pirate sot Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter


 Me prindërit e saj larg për në verë, Princesha Alise e dashuruar për argëtim, duhet ta kalojë kohën e saj me Mbretëreshën Uberta, duke u stërvitur për të qenë mbretërore e përsosur, e duhur ... Por, ajo që dëshiron vërtet është të bëhet një pirate e zhurmshme! Princesha Alise lundron me Lord Rogers, Jean-Bob bretkocën dhe Speed ​​breshkën në një udhëtim të guximshëm, në det të hapur të mbushur me aventura, rrezik dhe zbulime të mahnitshme. Pasi një mbytje anijesh lë ekuipazhin e guximshëm të bllokuar në një ishull të egër, misterioz, ata takojnë Lucas, një djalë të ri që ka jetuar i izoluar. Tani miqtë besnikë duhet të punojnë së bashku për t'i shpëtuar ishullit dhe krijesave të uritura me egërsi që jetojnë atje.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad