Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Pufet 3 Fshati i Humbur Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Gjatë një udhëtimi të smurfboarding, Smurfette zbulon një krijesë të mundshme Smurf, vetëm për t'u kapur nga Gargamel dhe dërguar në kështjellën e tij. Atje, ajo aksidentalisht zbulon një kapelë që krijesa e rënë, duke i mundësuar Gargamel të krijojë një krijues që bën që ai të gjente fshatin në një hartë. Së shpejti Hefty, Brainy dhe Clumsy e ndihmojnë Smurfetin të shpëtojë dhe të kthehet në fshatin Smurf, ku Papa Smurf i ndëshkon ata për mosrespektim të urdhrave të tij dhe i kufizon në shtëpitë e tyre ndërsa hedh poshtë

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad