Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Ratçet dhe Klenk Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Kur galaktika vihet nën kërcënimin e një kapiteni të poshtër hapësinor, një mekanik dhe aleati i tij i ri robot bashkohen me një skuadër elitare luftëtarësh për të shpëtuar universin.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad