Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Rikthimi i Herbit Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Maggie Peyton (Lindsay Lohan) dëshiron të bëhet shofer i NASCAR por babai i saj tepër mbrojtës, Ray Peyton Sr. (Michael Keaton), nuk do ta dëgjojë atë. Vetë një ish garues, Ray dëshiron që Megi të marrë një punë fitimprurëse sportive në TV dhe t'ia lërë makinën vëllait të saj të prirur për përplasje (Breckin Meyer). Kur Ray Sr. e çon Megi në një kosh për të gjetur një makinë, ajo nuk e ka idenë që Volkswagen Beetle - me emrin Herbie - ajo do të ndryshojë jetën e saj.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad