Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Seriali Oli dhe Benxhi 0 - 52 Dubluar ne shqip

Përshkrim i shkurter


 Oli dhe Benxhi ëndërrojnë të bëhen futbollist ë të zotë. Oli është sulmues , ndërsa Benxhi - portier. Ata stërviten çdo ditë tërë pasion. Por rruga drejt famës është e gjatë dhe e vështirë. A do arrinë ata të realizojnë ëndrrën e tyre?


Post a Comment

45 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
 1. Mund ta dij se si do jete programimi i daljes se episodeve, psh cdo te hene apo dite tjeter?

  ReplyDelete
 2. KUR DO HIDHRN RPISODET SE ESHT E MERKUR

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shoku Dje jan postuar 2 edhe sot perseri 2 vetem per ju

   Delete
 3. faqa me e mir per seriale dhe filma

  ReplyDelete
 4. o shoku kur do postohen video te tjera

  ReplyDelete
 5. Ju jeni faqja me e mir per filma

  ReplyDelete
 6. Pse sot te djelen nuk kan dal 2 episodat

  ReplyDelete
 7. TE LUTEM HIDHE NARUTON TE LUTEM

  ReplyDelete
 8. A mundesh te hedhesh Sferat E Dragoit ??

  ReplyDelete
 9. lali po nariton do e hedhesh sot

  ReplyDelete
 10. Do ket me shum se 52 pjes tlt tlt ma kthe prgjigjjentit aman

  ReplyDelete
 11. o vella naruton pse nuk e hedh dit per dit sic ben me kete

  ReplyDelete
 12. Kur dalin eoisodet e tjere?

  ReplyDelete
 13. A nuk do nxirrni episode te tjera?

  ReplyDelete
 14. Skeni hedhu asnje pjes te re

  ReplyDelete
 15. Pershendetje kur do dalin episodat e rinj.

  ReplyDelete
 16. po mila e shiro ose sailor moon a do dal?

  ReplyDelete
 17. a do ket episode te reja te olit dhe benxhit ????

  ReplyDelete
 18. Ku serial esht i mrekullueshem.A dote postoni me episota

  ReplyDelete
 19. Ky ishte nje serial i mrekullueshem. A do te hidhni me episoda të tij.

  ReplyDelete
 20. kur do dali sezoni 2 i oli dhe benxhi

  ReplyDelete
 21. A do ket me shum se 52 epizoda

  ReplyDelete
 22. A do ket me shum se 52 episoda

  ReplyDelete
 23. A do ket me shum episode te olit dhe benxhit apo jane veten 52

  ReplyDelete
 24. a do te hedhesh seri te sferat e dragoit???

  ReplyDelete
 25. kur do te dali sezoni i ri ? sepse ky sezon mbaroi me 52 episode

  ReplyDelete
 26. Kur dalin episodat e ri kur oli shkon ne Brazil?

  ReplyDelete
 27. Do dalin episodat E tjerat I vetem 52 episoda Ka the lutem me thua

  ReplyDelete
 28. Episode te tjera ju lutem 🙏

  ReplyDelete

Top Post Ad