Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Seriali Yu-Gi-Oh 0 - 224 Dubluar ne shqip


Përshkrim i shkurter

 Legjenda thotë se Puzzle enigmatike e Mijëvjeçarit do të japë një dëshirë për këdo që deshifron sekretet e tij antike. Me zgjidhjen e tij, nxënësi i shkollës së mesme Yuugi Mutou lëshon "një tjetër Yuugi", një prani e veçantë që përmbante brenda. Tani, sa herë që ai përballet me një dilemë, ky alter ego misterioze bën një paraqitje dhe e ndihmon atë në telashet e tij. Duke dashur të zbulojnë misterin pas kësaj fryme të çuditshme, Yuugi dhe shokët e tij e gjejnë veten duke garuar me disa kundërshtarë në "Duel Monsters", një lojë sfiduese me letra e përdorur nga njerëzit që kërkojnë të vjedhin Puzzle Millennium në një përpjekje të dëshpëruar për të shfrytëzuar fuqinë e madhe brenda. Ndërsa pyetjet grumbullohen, nuk vonon shumë dhe ata kuptojnë se ka më shumë se krenari në këtë duel.

Post a Comment

24 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
 1. lali te ruajt zoti faliminder per jugin dhe pjeset e reja

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shum respekt shoku vetem ju lutem na suportoni perhapeni lajmin per faqen ton tek shoket e miqt

   Delete
 2. Shume faleminderit per kete anime te bukur qe po na sjell

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shum respekt shoku vetem ju lutem na suportoni perhapeni lajmin per faqen ton tek shoket e miqt

   Delete
 3. Sinqerishit jam kenaq keto muajt e fundit qe kam pare ketu. Por e kam me pishman ato 12 episodet e funit te Oli dhe Benxhi.

  ReplyDelete
  Replies
  1. sepse ai eshte vetem 1 une jam 20 vjec dhe i shikoj me kujton fejmerin

   Delete
  2. Aha vetem 1 person e drejton faqe. Un 18 vjec jam, nuk e mbajen mir por nga klasa 5 ose me para kam qene kur kan fillu ne bang bang. Mu be zemra mal kur me treguan kete faqen

   Delete
 4. Pershendetje Vlla Kur dote Dalen Epizoda e NNarutos edhe yogion sezonit tjeter

  ReplyDelete
 5. Yu-gi-oh jan te gjitha sezonet?

  ReplyDelete
 6. A ka më episode veç 10 keni ne figure te shkruan 0-224 pse nuk jan sepse u kenaqa tu i pa

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aty shkruan 224 ep sepse aq ep ka gjithsej por ep nuk do dalin te gjitha priher

   Delete
 7. Mir kur te dalin faleminderit per sjarimin

  ReplyDelete
 8. Kur do te hidhen ep tjera

  ReplyDelete
 9. Ne cfar date dalin pjeset e reja te jugios sepse dua te shoh ndeshjen mes faraonit dhe zorkut

  ReplyDelete
 10. Kur do te hidhen episodat tjera

  ReplyDelete
 11. Me falni pse nuk po nxirrni me ebisode

  ReplyDelete
 12. Pse nuk po hidhni me episode?

  ReplyDelete
 13. O figurë na hidh ndonjë pjesë se nuk ke hedh hedh nga 1 muaj

  ReplyDelete
 14. Na hidh ndonjë pjesë o figur

  ReplyDelete
 15. o bro po hidh ndonje pjese te lutem

  ReplyDelete

Top Post Ad